Nazywam się

Paweł Krasuski

Jestem właścicielem firmy „Stokexpres”
i producentem kompresorów powietrza „Jager German”

Zaczęło się od ciekawości

Zastanawiałem się, z jakich części składa się mechanizm, który wprawia w ruch urządzenia? Analizowałem ich budowę i sposób, w jaki poszczególne elementy ze sobą współpracują. Odpowiedzi dostarczyły mi rysunki techniczne, dzięki którym poznałem schematy działania różnych konstrukcji i skomplikowanych układów. Natomiast wykształcenie w kierunku naprawy i eksploatacji maszyn i pojazdów samochodowych podsyciło moją fascynację inżynierią.

Nie idę na łatwiznę

Przez 5 lat zbierałem doświadczenie w firmie, w której zajmowałem się urządzeniami do przemysłowej obróbki stali i metalu. Poznałem zaawansowane maszyny typu CNC, w których system sterujący odpowiada za precyzyjne obrabianie elementów stalowych, metalowych oraz z drewna. W lipcu 2016 roku postanowiłem założyć własną firmę — „Stokexpres”. Mój zespół analizuje potrzeby klienta oraz zakres jego prac i zadań, jakie przed nim stoją. Pomagamy dobrać właściwe rozwiązania i produkty z naszej oferty oraz szybko realizujemy zamówienia.

Skonstruowałem świetny kompresor powietrza

Od ponad 10 lat zajmuję się doradztwem, serwisem i sprzedażą kompresorów powietrza. Zdobyłem wiedzę i doświadczenie. Z licznych rozmów z klientami dowiedziałem się, jakie mają wymagania i jakie chcieliby wprowadzić zmiany. Postawiłem na jakość i nowatorskie rozwiązania, wziąłem pod uwagę potrzeby użytkowników i zaprojektowałem nowy kompresor powietrza „Jager German”.

Kompresor, który jako jeden z nielicznych na rynku przedstawia autentyczne parametry potwierdzone w praktyce. Dlatego z czasem nasi odbiorcy przekonali się do niego i są zachwyceni jego możliwościami.

Zobacz co znajdziesz w ofercie STOKEXPRES

Kompresory powietrza „Jager German” ratują życie

Z usług naszej firmy oraz ze sprzętu, który mamy w ofercie, korzystają m.in.:

Mało tego!

Stworzyłem produkt, który pomaga jednostkom straży pożarnej ratować życie i mienie.

Jestem dumny ze skuteczności kompresorów powietrza „Jager German”.

Shopping Cart