Jaki kompresor / sprężarka 100L ???

Nowoczesny kompresor tłokowy olejowy JAGER GERMAN 100L

Sprzęt dedykowany różnorodnym zastosowaniom warsztatowym, który sprawdzi się również w użytkowaniu prywatnym (domowym). Urządzenie charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją i wysoką sprawnością działania, dzięki czemu możne być stosowane podczas realizacji szeregu prac z wykorzystaniem narzędzi pneumatycznych. 

Kompresor sprawdzi się również w charakterze urządzenia pomocniczego, pozwalając na szybkie napompowanie opon samochodowych, rowerowych czy motocyklowych, a także przy okazji realizacji szeregu prac porządkowych, w warsztacie, garażu lub na świeżym powietrzu. Efektywna wydajność kompresora JAGER GERMAN 100L 8 BAR to 440l/min, a deklarowana przez producenta wydajność teoretyczna to 540l/min, co sprawia, że jest to urządzenie o szerokich możliwościach stosowania, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach prywatnych i profesjonalnych – warsztatowych. Urządzenie zostało wyposażone w cztery kółka, dzięki czemu jest bezproblemowe w transporcie.

Sprężarka JAGER GERMAN 100L posiada zbiornik o pojemności 100 litrów. Maksymalne ciśnienie wytwarzane w butli to 8 barów co daje bardzo szerokie zastosowanie i dużą wydajność na wyjściu. Silnik elektryczny napędzający sprężarkę charakteryzuje się mocą 3000W – 4,0 KM. Podłączenie pod zwykłe gniazdko (230V) pozwala używać go praktycznie wszędzie. Konstrukcja z 3 tłokami chłodzonymi olejem i przełożeniem napędu przez pasek zapewnia stabilność oraz długą żywotność urządzenia. Przy cylindrze założony jest filtr powietrza. Sprężarka posiada regulowane zawory z manometrami wskazującymi ciśnienie – z przodu i z tyłu kompresora po 2 wyjścia (szybko złączki) +1 wyjście + dodatkowe wyjście na butli 3/4cala do podłączenie dodatkowej butli lub instalacji warsztatowej. Wygodny włącznik umożliwiający włączenie/wyłączenie urządzenia oraz pracę ciągłą (sprężarka wyłącza się automatycznie po osiągnięciu maksymalnego ciśnienia).

POTWIERDZONE I RZETELNE DANE TECHNICZNE!

KOMPRESOR JAGER GERMAN TO BEZPIECZEŃSTWO TWOJE I TWOICH PRACOWNIKÓW

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

REKOMENDOWANE PRZEZ NIEZALEŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Shopping Cart